Veterіnary insamination program

Компанія «ВетАгро»

Приватне підприємство «ВетАгро»
є провідною компанією в Західній Україні у сфері торгівлі ветеринарними препаратами, вакцинами, деззасобобами та іншими товарами, які широко застосовуються у ветеринарній галузі України.

Від початку заснування нашої компанії з 2005 року, на ринку ветеринарних препаратів, ми зарекомендували себе як стабільні та надійні партнери. Кваліфікованість, сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, є основними пріорітетами нашої компанії.

Будемо раді співпраці з вами!

Veterіnary insamination program (внутрішньоматкове осіменіння)

Впроваджуємо рограму VIP. Що ж таке VIP:

Переваги штучного осіменіння VIP

 • - Управління осіменінням — швидкий метод, за участю однієї людини
 • - Осіменіння — один раз в день.
 • - Повторне осіменіння — через 16-24 години.
 • - Висока точність осіменіння — в матку доставляється вся доза без витікання.
 • - Одна людина осіменяє до 50 свиноматок за менш, ніж 1 годину роботи
 • - Підвищує гігієну осіменіння.
 • - Стабільність отриманих результатів у спеку і т.п.
 • - Запліднюваність на рівні 95 -100% стає нормою.
 • - Супоростность при УЗД на 21 день — 95% (можливо 100%).
 • - Відсоток живонароджених поросят — 88-92% (можливо 95%).
 • - Кількість новонароджених поросят 14-16 .
 • - Вага порося при народженні 1,5- 1,6кг .
 • - Збільшення опоросу на 0,5 — 2 поросятка.
 • VIP-катетер для свиноматок
 • VIP-катетер для свинок

Різниця у формі оливки і довжини мембрани.

Програма VIP( Veterіnary insamination program)- Ветеринарна програма осіменіння. Внутрішньоматкове осіменіння.

H007P0231 Катетер VIP для внутрішньоматкового введення для свиноматок, гігієнічно упаковано по 1шт. H007P0232

Катетер для введення внутрішньоматкового VIP для ремонтних свиноматок, гігієнічно упаковано по 1шт.

Гадаєте, чи можна досягати 100% вагітності у свиноматок?

З програмою VIP це можливо!

Програма VIP- це програма осіменіння свиноматок для досягнення найкращих результатів у вашому господарстві.

Що являє собою прогама VIP ?

Це система осіменіння свиноматок, в якій осіміняюча доза з допомогою спеціального катетера-пристроя VIP вводиться ЗА ШИЙКУ МАТКИ В РОГИ МАТКИ.

Тому називаємо цю прогаму внутрішньоматковою.

Основою є катетер для введення VIP з універсальною (пінистою) головкою, а під нею в трубці пристрій для введення вкладена мембра з перегином.

Катетер VIP для введення завжди покращує результати, отримані при класичному(традиційному) осіменінні.

Катетер для введення VIP це пристій для отримання найкращих результатів, які не можливо забезпечити класичним (традиційним) осіменінням.

Катетер для введення VIP є найкращим для штучного осіменіння свиноматок. (при штучному запліденні свиноматок).

Як діє прогама VIP?

Введення сперми в матку вирішина за допомогою унікальною запатентованої системи, в якій в трубці пристрою для введення вкладена несперміцирдна мембрана. Ця мембрана спеціально перегнута, щоб при тиску рук осіменяюча доза була введена(продавлена) через загини шийки матки. Мембрана діє(функціонує) як трубопровід, який доставляє сперму за стінки матки.За шийкою матки відбувається розливання сперми в роги матки.

Переваги прогами VIP!

Будова катетера забезпечує цілковиту безпеку переміщення осіменяючої дози відразу до матки. Немає загроза поранити внутріші статеві органи, мембрана мягка. Катетер для введення VIP має індивідуальну упаковку, завдяки цьому гарантується високий рівень гігієни при осіменінні. Сперма вводиться чистим шляхом в статеві органи (через трубку мембрани). Мембрана висовується зі середини на зовні, за рахунок цього не відбувається перенесення нечистот ззовні. Сперма не проходить через імунний бар”єр в шийці матци, не відбувається селекція, на запліднення поступає вся сперма введеної осіменяючої дози. 

Дуже простий спосіб осіменіння, його може освоїти навіть недосвідчений працівник(після короткого спеціалізованого, професійного навчання.) Економічні переваги: Високий процент вагітності і високий процент запліднених свиноматок є запорукою стабільності при виробництві м”яса свинини, це також важливо і для максимального використання місця для народження і місць для відгодівлі, що означає стабільну виручку і потік грошей. Зниження кількості перетриманих свиноматок приносить зниження кількості зайвих затрат (один непродуктивний день свиноматки при її утриманні коштує 80 чешських крон, це приблизно 23 грн.)

Організаційні переваги:

Програма осіменіння відбувається з урахуванням специфіки ферми. Зменшує час роботи, пов”язаної, власне з осіменінням. Осіменіння свиноматки з ретельно відшуканою тічкою триває 1 хв. Відсутня необхідність маніпулювання кнуром власне при самому осіменінні. Програма VIP не вимагає часового інтервалу між осіменіннями, в цьому також є можливість організаційних змін.

У всіх випадках, коли програма VIP використовувалася з інформацією НЕМА, відбувалося покращення результатів. Перше осіменіння за програмою VIP рекомендується проводити після нескладного навчання техніків-осімінаторів під наглядом консультанта компанії НЕМА.

Чому результати при застосуванні програми VIP кращі ніж при класичному(традиційному) методі осіменіння.?

1. Тому що сперма осіменяючої дози вводиться відразу в матку свиноматки. При класичному (традиційному) методі місцем введення сперми є початок шийки матки. В області шийки матки по дорозі в матку, сперматезоїди повинні подолати імунний бар”єр, викликаний організмом свиноматки. При цьому велика кількість сперматезоїдів знищується або пошкоджується, в результаті чого значно зменшується їхня кількість, призначена для запліднення яйцеклітин.

2. Оскільки за програмою VIP сперма осіменяючої дози не проходить через імунний бар”єр, то для запліднення яйцеклітин залишається максимальна кількість якісних сперматезоїдів.

3. Отже за рахунок цього для заплідення яйцеклітин існує велика кількість якісних сперматезоїдів, які вводяться глибше в статеві органи - відразу в матку.

4.Тому програма VIP забезпечує більш високий процент запліднення свиноматок і більш висока кількість загалом народжених поросят, ніж при застосуванні класичного (традиційного) методу осіменіння.