Наші послуги

По свинарству

Проводимо аудит роботи свиноферми, а саме: аналізуємо Вашу систему роботи і пропонуємо шляхи вирішення і покращення результатів роботи. Проводимо роботу з персоналом ферми. Допомагаємо впровадити системну роботу по таких секціях: – станція хряків (відбір сперми , перевірка якості сперми, осіменіння) – індивідуальні станки – родильні станки – ремонтні групи тварин – робота з кондицією свиноматки Надаємо індивідуальні програми оздоровлення ферми з оптимізацію витрат та покращенням результатів виробництва. Проводимо аналіз якості води

По птахівництву

Постійний супровід на всіх етапах виробництва під час використання наших продуктів. Впроваджуємо концепт вирощування птиці  без використання антибіотиків або з суттєвим їх зменшенням. Проводимо аналіз якості води. Надаємо індивідуальні програми оздоровлення ферми з оптимізацію витрат та покращенням результатів виробництва.

По скотарству

Проводимо обстеження щодо стану управління здоров'ям, годівлі та комфорту великої рогатої худоби, рівня менеджменту різними процесами на фермі. Для кожної групи тварин (телята, ремонтний та відгодівельний молодняк, дійні та сухостійні корови) розробляємо оптимальну систему лікувально-профілактичних заходів, проводимо економічний аналіз поточного стану та економічне обгрунтування та потенційна вигода від запропонованих змін. Проводимо навчання персоналу щодо виконання процесів та дій на фермі, а також навчання менеджерів ферм щодо системи контролю персоналу.

Біобезпека

Надаємо повний спектр послуг з питань біобезпеки Вашого господарства:
1. Консультуємо щодо проведення дезінфекції: періодичність проведення та методи, підбираємо засоби та їх концентрацію
2. Проводимо аналіз якості дезінфекції
3. Встановлюємо дезінфекційні рамки для автотранспорту на в'їзді в господарство
4. Проводимо дезінфекцію власним обладнанням методом гарячого туману:
Вам більше не потрібно:
- купувати зайві дезінфекційні засоби
- шукати людину, яка якісно проведе дезінфекцію гарячим туманом
- витрачати чималі кошти на купівлю обладнання та його обслуговування