Розпочато співпрацю з підприємством «Йозера»

Компанія «ВетАгро»

Приватне підприємство «ВетАгро»
є провідною компанією в Західній Україні у сфері торгівлі ветеринарними препаратами, вакцинами, деззасобобами та іншими товарами, які широко застосовуються у ветеринарній галузі України.

Від початку заснування нашої компанії з 2005 року, на ринку ветеринарних препаратів, ми зарекомендували себе як стабільні та надійні партнери. Кваліфікованість, сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, є основними пріорітетами нашої компанії.

Будемо раді співпраці з вами!

Розпочато співпрацю з підприємством «Йозера»

28 Листопад 2012

Протягом всіх цих років «Йозера» означає постійна і довготривала співпраця. Це стосується як власних співробітників, так і торгових партнерів. 
Продукти компанії «Йозера» виробляються відповідно до найновіших розробок галузі, у тісній співпраці із науковцями та піклуючись про навколишнє середовище. При цьому ми уникаємо додаткових затрат на всіх етапах виробництва і, дякуючи цьому, пропонуємо корми преміум та супер- преміум класу за доступними цінами.

Для виробництва ми обираємо виключно високоякісні, здорові природні складові, які перевіряються«Йозера» в нашій власній лабораторії. Ми не використовуємо генно-модифікованої сировини, так само як і пшеницю, сою, штучні барвники, ароматизатори та консерванти. М’ясні компоненти наших продуктів походять виключно від тварин, споживання м’яса яких дозволено для людей. Ми хочемо постійно гарантувати Вашому домашньому улюбленцю стабільну високу якість. Тому ми перевіряємо не тільки сировину, яка надходить на виробництво, а й готову продукцію перед її відвантаженням. 
З найкращою перетравністю та багатьма корисними компонентами для шкіри і шерсті ми приносимо Вашому чотирилапому другу постійну користь. 
В нашій щоденній роботі ми постійно несемо відповідальність перед спільнотою, навколишнім середовищем та майбутніми поколіннями. Наші продукти виробляються виключно з використанням струму, добутого з відновлювальних джерел енергії, а наше власне під’єднання до залізниці робить можливим економію близько 5000 перевезень з допомогою автотранспорту. Таким чином ми розвантажуємо дороги та навколишнє середовище.
У виробничому підрозділі в м. Кляйнхойбах (Німеччина) компанія «Йозера» побудувала повністю автоматизований склад з дерева, а не із сталі. Крім того ми постійно слідкуємо за тим, щоб матеріали для упакування не були шкідливими для навколишнього середовища. Тому більшість наших продуктів залишають підприємство у паперових упаковках або пластикових мішках, які можуть бути переробленими. 
Велике значення для нас має довготривала, надійна співпраця з нашими партнерами. Разом з високими вимогами до сировини ми гарантуємо справжню користь кінцевим споживачам нашої продукції. 
З допомогою фонду «Erbacher-Stiftung» з 1989 року ми намагаємося надати людям в країнах, що розвиваються допомогу для «Самодопомоги». Ціль – з допомогою суспільних та сільськогосподарських проектів, зробити життя в цих регіонах важливішим, здатним до розвитку в майбутньому, більш людяним. 
В інтересах сімейного підприємства «Йозера» здорове харчування, довготривала, економна торгівля та високоякісний менеджмент якості. В цьому Ви можете бути впевненими!!!

Назад