І Спеціалізований міжнародний науково-практичний семінар 3 в 1 для фахівців у галузі свинарства «Осіменіння. Годівля. Профілактика захворювань»

Компанія «ВетАгро»

Приватне підприємство «ВетАгро»
є провідною компанією в Західній Україні у сфері торгівлі ветеринарними препаратами, вакцинами, деззасобобами та іншими товарами, які широко застосовуються у ветеринарній галузі України.

Від початку заснування нашої компанії з 2005 року, на ринку ветеринарних препаратів, ми зарекомендували себе як стабільні та надійні партнери. Кваліфікованість, сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, є основними пріорітетами нашої компанії.

Будемо раді співпраці з вами!

І Спеціалізований міжнародний науково-практичний семінар 3 в 1 для фахівців у галузі свинарства «Осіменіння. Годівля. Профілактика захворювань»

08 Червень 2012

Перший спеціалізований міжнародний науково-практичний семінар 3 в 1 для фахівців у галузі свинарства «Осіменіння. Годівля. Профілактика захворювань» - це крок до впровадження нових технологій, поширення вітчизняного та зарубіжного досвіду, використання міжнародного науково-практичного потенціалу для зміцнення виробничої, технічної та економічної стабільності і процвітання виробників свинини в Україні…

Семінар проходить в одному з кращих бізнес-центрів Західної України, який розташувався на мальовничих схилах перлини Карпат – міста Яремче.

Основним завданням цієї зустрічі є пошук нових, більш ефективних форм та методів управління свинокомплексом з метою покращення функціонування підприємств галузі та забезпечення якісною продукцією населення України.

Тож запрошуємо Вас прийняти участь і отримати можливість не тільки збагатитися знаннями, а й насолодитися красою наймальовничішого краю України – красою Карпат!

З повагою, ПП «ВетАгро», ТОВ «Симедіка УА», ТОВ «Д-МІКС Україна»

 

Назад