Семінар з птахівництва

Компанія «ВетАгро»

Приватне підприємство «ВетАгро»
є провідною компанією в Західній Україні у сфері торгівлі ветеринарними препаратами, вакцинами, деззасобобами та іншими товарами, які широко застосовуються у ветеринарній галузі України.

Від початку заснування нашої компанії з 2005 року, на ринку ветеринарних препаратів, ми зарекомендували себе як стабільні та надійні партнери. Кваліфікованість, сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, є основними пріорітетами нашої компанії.

Будемо раді співпраці з вами!

Семінар з птахівництва

23 Березень 2015

12 березня 2015р. , у Львові, в будинку вчених відбулась конференція «Птахівництво 2015».

Організатором цього заходу був журнал «Наше птахівництво» разом із AGP Media Conferences. Головною темою конференції була : "Як позбутися непродуктивних витрат ? ".

Наша компанія,  ПП ” ВетАгро ” ,була на цьому заході Ексклюзивним партнером.

Зареєструвалося на конференцію понад 150 учасників. Доповідачами були, як іноземці (Франція, Нідерланди, Польща), так і наші співвітчизники, серед яких науковці, технічні консультанти, ветеринарні лікарі і керуючі підприємствами. Всі виступи були дуже змістовними і найважливіше – практичними для застосування безпосередньо на виробництві.

Неабияку зацікавленість викликала презентація Антала Ван Акуолі (Нідерланди) технічного консультанта компанії Kanters, ексклюзивним дистрибютером якої в Україні є компанія «ВетАгро». Доповідач представив лінійку продуктів, головною ціллю використання яких є підтримка здорового стану всіх систем організму тварин, що сприяє економії на лікувальних заходах, покращенні конверсії корму і загальному зростанні продуктивності у птахівництві. Він наголосив, що своєчасне і правильне використання запропонованих схем компанією Kanters зводить використання антибіотиків до мінімуму.

Завершився день фуршетом, на якому під легку музику джазу у невимушеній атмосфері, всі учасники конференції змогли обговорити професійні проблеми і поділитися один з одним досвідом.

files/news/IMG_8332.JPGfiles/news/IMG_8347.JPGfiles/news/IMG_8327.JPGfiles/news/IMG_8353.JPGfiles/news/IMG_8340.JPG 

 

 

Назад