Як зберегти поживність корму

Молочні ферми, які хочуть мати високопродуктивне та здорове стадо корів, прагнуть на високому рівні керувати заготівлею кормів, складати найкращі збалансовані раціони, правильно змішувати та роздавати корми, контролювати їх поїдання. Проте чи всі процеси враховують керівники та технологи ферм?
Згідно з дослідженнями компанії Kanters Special Products BV (Нідерланди), навіть ідеально збалансований та змішаний корм великої рогатої худоби може зазнавати істотних втрат як смакових, так і поживних якостей вже після роздавання, на кормових столах та у годівницях.
Псування змішаного та вже розданого корму відбувається через його нагрівання. У свою чергу, нагрівання корму спричиняється розвитком небажаних мікроорганізмів (бактерій, дріжджів, грибків) під впливом кисню. Це призводить до збільшення рН корму та ще більшого розвитку мікроорганізмів. Протягом цих процесів утворюється тепло, а цукор швидко перетворюється на тепло та воду. Через втрату кормом цукру та сухої речовини в цілому, не тільки зменшується поживна цінність, але й погіршується запах та смак змішаного раціону, відповідно, зменшується його споживання та продуктивність тварин. Крім того, грибки, розмноження яких прискорюється, продукують мікотоксини, які мають як миттєвий негативний ефект на здоров’я тварин, так і відкладений – через накопичення мікотоксинів в організмі та розвиток хронічних порушень.
Втрати поживності змішаного раціону внаслідок його нагрівання більше характерні для теплої пори року. Проте, є дослідження, проведені Alice Hibbert, що це може відбуватися і взимку. Як тільки силос починає контактувати з повітрям та змішується з іншими інгредієнтами раціону, кисень сприяє початку швидкій ферментації. Внаслідок цього грибки та дріжджі, наявні в силосі, починають швидко розмножуватися, використовуючи енергію та протеїн корму. Слідом за цим починається інтенсивне розмноження небажаних мікроорганізмів. Інтенсивнішим нагрівання вже розданого корму буде тоді, коли, наприклад, кукурудзу для заготівлі силосу збирали пізно, у разі підвищеного вмісту золи.
Загалом, втрачається 0,25% наявної сухої речовини загальнозмішаного раціону на кожен градус збільшення його тепмератури понад 20 ºС, а втрата понад 5% сухої речовини не є рідкістю. Таким чином, якщо половина втраченої сухої речовини буде з силосу, ферма в 200 корів буде втрачати біля 100 кг сухої речовини силосу на добу. За середньої вологості силосу 30%, втрати одного тільки свіжого силосу щодня становитимуть 330 кг або 10 т на місяць. Зниження ж добових надоїв у разі втрати 1 кг сухої речовини загальнозмішаного корму на корову за добу становитимуть біля 2 л молока.
Щоб уникнути чи зменшити псування щойно змішаного та розданого раціону, міксери, кормові столи та годівниці повинні щоденно вичищатися, щоб не залишалося корму з минулого дня, адже він буде найбільш контамінованим та виступатиме “мікробною бомбою” для свіжого корму.
Загалом, коли ми змішуємо раціон, ми не можемо видалити чи виключити кисень, але ми можемо впливати на рН!
В 2015-2016 роках Kanters Special Products BV розробили новий концепт – Нутріпрезерв®. Даний підхід фокусується на збереженні поживних речовин в раціонах ВРХ, що дає більшу вигоду при використанні власного корму.
Було встановлено ефект від додавання рекомендованої кількості препарату Нутріпрезерв® Бейсік до корму під час його змішування як влітку, так і в зимовий період.
Протягом використання влітку встановлено:
1) Поживність раціону залишається на одному рівні, якщо до нього доданий Нутріпрезерв®.
2) За температури повітря вище 20 ºС змішаний корм залишається на 6 ºС прохолоднішим після застосування Нутріпрезерв®. Якщо температура повітря зростає ще більше, ця різниця збільшується.
3) За температури повітря 20 ºС та вище споживання сухої речовини на 10% більше, коли корм оброблений Нутріпрезерв®.
4) Значно зменшується сортування корму, коли він оброблений Нутріпрезерв®.
5) “Гарячі точки” на зрізаній поверхні силосу призводять до дуже сильного зігрівання раціону через перемішування активних мікроорганізмів з рештою корму (поширення бактерій у загальнозмішаному раціоні).
6) Додавання Нутріпрезерв® за допомогою обприскувача забезпечує краще гомогенне поширення препарату, порівняно з простим виливанням у міксер.
7) Зменшується кількість залишків (з’їдів) на кормових столах та у годівницях.
Протягом використання взимку встановлено:
1) Мурашина кислота рекомендується, якщо анаеробна стабільність потребує покращення.
2) Нутріпрезерв® Бейсік має позитивний ефект проти усіх небажаних мікроорганізмів.
3) Нутріпрезерв® Бейсік має позитивний ефект на надої, вміст молочного жиру та білку. Загалом, продуктивність збільшується на 0,9 кг молока на корову на добу, вміст жиру зростає на 0,23%, білку — на 0,16%.
4) Нутріпрезерв® Бейсік попереджує сортування корму коровами.
Додатково проведеними лабораторними дослідженнями встановлено, що за застосування Нутріпрезерв® попереджує надмірний ріст мікроорганізмів — у кормі без Нутріпрезерв® виявлено удвічі більшу кількість колоній-утворюючих мікроорганізмів.
Результати практичного застосування Нутріпрезерв® Бейсік можуть піддаватися впливу навколишнього середовища та характеристиками окремих корів. Однак у будь якому випадку додавання Нутріпрезерв® Бейсік до загальнозмішаного раціону забезпечує збільшення надоїв, покращення якісних показників молока, зменшення захворюваності кетозом через краще споживання якіснішого корму та, відповідно, виражений економічний ефект.