Новини

Компанія «ВетАгро»

Приватне підприємство «ВетАгро»
є провідною компанією в Західній Україні у сфері торгівлі ветеринарними препаратами, вакцинами, деззасобобами та іншими товарами, які широко застосовуються у ветеринарній галузі України.

Від початку заснування нашої компанії з 2005 року, на ринку ветеринарних препаратів, ми зарекомендували себе як стабільні та надійні партнери. Кваліфікованість, сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, є основними пріорітетами нашої компанії.

Будемо раді співпраці з вами!

Новини

Розпочато співпрацю з підприємством «Йозера»

18 Грудень 2012

Ми являємось екслюзивним дистрибютором німецької компаніі «Йозера» у Львівській і Закарпатській областях по кормах для собак і котів.

Розпочато співпрацю з підприємством «Йозера»

28 Листопад 2012

Воно є відомим впродовж вже 70 років, як професійний спеціаліст в галузі годівлі та догляду за свійськими тваринами та птахами.

Veterіnary insamination program - внутрішньоматкове осіменіння

28 Листопад 2012

Управління заплідненням — швидкий метод, за участю однієї людини. Осіменіння — один раз в день. Повторне осіменіння — через 16-24 години.

І Спеціалізований міжнародний науково-практичний семінар 3 в 1 для фахівців у галузі свинарства «Осіменіння. Годівля. Профілактика захворювань»

08 Червень 2012

«Перший спеціалізований міжнародний науково-практичний семінар 3 в 1 для фахівців у галузі свинарства «Запліднення. Годівля. Профілактика захворювань» ...