Каталог товарів

Свині

Байкокс 5%

Виробник: Байер АГ
Країна: Німеччина

Байкокс 5% ефективний відносно Isospora suis, Eimeria arloingi, Eimeria scabra, Eimeria guevarai та інших видів паразитують у свиней кокцидій на стадіях їх внутріклітинного розвитку. Після перорального введення Байкоксу 5% толтразуріл повільно всмоктується в шлунково-кишковому тракті і надає кокцидіоцидна дію на слизовій і підслизової оболонках. Виводиться толтразуріл з організму в основному в незмінному вигляді (70%), а також у вигляді метаболітів (сульфон) з фекаліями і частково із сечею. Байкокс 5% по ступеню дії на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1007-76), у рекомендованих дозах не викликає у тварин побічних явищ і ускладнень, не перешкоджає формуванню імунітету до кокцидіозу.

Катозал

Виробник: Байер АГ
Країна: Німеччина

Катозал має тонізуючу дію на організм тварин, надає стимулюючу дію на процеси обміну речовин (білковий, вуглеводний і жировий), підвищує резистентність організму до несприятливих факторів, сприяє росту і розвитку тварин. Малотоксичний для теплокровних тварин, в рекомендованих дозах не чинить місцевоподразнюючої, сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії, не володіє кумулятивними властивостями.

СЕБАЦИЛ 50 % К.Е.

Виробник: Байер АГ
Країна: Німеччина

Боротьба з коростявими і іксодовими кліщами, вошами, волосоїдами, овечими рунцями, мухами, а також личинками мух у ранах.