Каталог товарів

Свині

Інтраміцин

Виробник: Ceva
Країна: Франція

ІНТРАМІЦИН - це комплексний препарат, який складається з бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину. Бензилпеніцилін - бактерицидний антибіотик пеніцилінового ряду, що діє на грам(+) та грам(-) бактерії: E. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Sreptococcus spp. Він діє на клітинну стінку бактерій завдяки гальмуванню синтезупептидоглікану. При парентеральному введенні бензилпеніцилін резорбується повільно, тому час досягнення максимальної концентрації - 3-4 години. Дигідрострептоміцин - аміноглікозидний антибіотик, який діє бактерицидно на грам(-) та грам(+) мікроорганізми: Pasteurella spp., Proteus mirabilis, Salmonella spp., E.coli, Klebsiella spp. Він порушує синтез білка в рибосомах бактерій. Пік концентрації дигідрострептоміцина з'являється через 1-2 години. Препарат виводиться з сечею.

Вігозин 5л

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Вігозин, що є комбінацією натуральних речовин, оптимізує фізіологічні функції організму і нормалізує обмін речовин. Карнітин бере участь в енергетичному обміні і регулює метаболізм жирних кислот. Видаляючи надлишок ліпідів, що володіють імунодепресивними властивостями, карнітин опосередковано стимулює клітини імунної системи, Сорбітол, накопичуючись у печінці у формі глікогену, бере участь в енергетичному обміні. Володіє діуретичними властивостями. Сульфат магнію поліпшує перистальтику і підвищує засвоєння їжі, має жовчогінні властивості. Рослинні екстракти володіють діуретичними і жовчогінними властивостями, підтримують функцію печінки та нирок, беруть участь у детоксикації організму.

ВЕТРИМОКСИН ® 50

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Амоксицилін відноситься до групи бета-лактамів, а саме догрупи амінопеніцилінів. Дія амоксициліну базується на інгібіції синтезу пептидоглікану бактеріальної стінки в стадії росту бактерії. Препарат має широкий спектр антибактеріальної дії (проти грам(+) і грам(-) бактерій: Сlostridium spp., Staphylococcusaureus, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Вacillus anthracis, Clostridium spp., Actinomyces spp., Haemophylus spp., Рasteurella spp., E. Coli, Salmonellaspp., Moraxella spp., Fusobacterium spp., Klebsiella sp., Proteus spp., Pseudomonas aeruginosa). Амоксицилін стійкий до дії пеніцилінази (бета-лактамази), яка синтезується великою кількістю мікроорганізмів і руйнує всі біосинтетичні пеніциліни. Погано зв'язується з білками крові, широко і швидко розповсюджується в тканинах та добре васкуляризованих органах. Має добре виражений тропізм до легеневої тканини.

ВЕТРИМОКСИН ® П.Д.

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Основний механізм антибактеріальної активності амоксициліну - порушення формування стінки бактерій, що веде до їх загибелі. Амоксицилін, будучи антибіотиком пролонгованої дії, проникає у всі тканини організму, підтримуючи терапевтичну концентрацію тривалий час. При внутрішньом'язовому введенні препарату в дозі 15 мг/кг терапевтична концентрація в сироватці крові і тканинах організму утримується протягом 48 - 72 годин. Амоксицилін виводиться через нирки з сечею. Спектр дії Ветрімоксіна П.Д. дуже широкий: грампозитивні мікроорганізми (стрептококи, клостридії, коринебактерії), грамнегативні (сальмонели, ешерихії, пастерелли).

ДОКСИВІТ® 50

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Доксицикліну гіклак володіє бактеріостатичними властивостями, які базуються на перешкоджанні синтезу білку бактеріям, чутливим до дії доксицикліну гіклак. Доксицикліну гіклак — напівсинтетичний тетрациклін, похідний окситетрацикліну.

Дія доксицикліну гіклак направлена на субодиницю30S бактеріальної рибосоми, з якою зв’язується реверсивно, блокуючи зв’язок між аміноацил-тРНК та мРНК-рибосомальним комплексом, запобігаючи додаванню нових амінокислот до зростаючого пептидного ланцюга , чим перешкоджає синтезу білку. Доксициклін діє проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Mycoplasma spp., Salmonella spp., Pasteurella multocida, Bordetella bronchiseptica).

КОГЛАМУН. Суспензія для ін’єкцій

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Суспензія для ін’єкцій.

КОГЛАПІКС ® (COGLAPIX ®)

Виробник: Ceva
Країна: Франція

КОГЛАПІКС ® (COGLAPIX ®) - вакцина проти актинобацильозної плевропневмонії свиней інактивована.

Колівет

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Мікотокс NG

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Мікотокс НГ призначений для профілактики та лікування мікотоксикозів свиней та птиці.

МАРБОКС Розчин для ін'єкцій марбофлоксацину 10%

Виробник: Ceva
Країна: Франція

Марбофлоксацін володіє широким спектром антибактеріальної дії проти грампозитивних (Staphylococcusaureus і Streptococcusagalactiae, Streptocuccusdysgalactiae) і грамнегативних мікроорганізмів (Escherichiacoli, Pasteurellasp., Mannheimiasp., Histophilussomni), а також проти Mycoplasmabovis.

Механізм бактерицидної дії заснований на придушенні синтезу синтезу ДНК-гірази збудника.

Після одноразового введення препарату великій рогатій худобі і свиням в рекомендованій дозі марбофлоксацін досягає максимальної концентрації в плазмі протягом 1:00. Марбофлоксацін слабо зв'язується з білками крові (менше 10% - у свиней і 30% - у великої рогатої худоби), добре проникає в органи і тканини організму, досягаючи максимальних концентрацій в тканинах вище плазмових значень. Біодоступність марбофлоксаціна становить близько 100%. Швидкість елімінації марбофлоксаціна повільніше у телят і свиней (T 1/2 = 8-10 год) порівняно з великою рогатою худобою з розвиненим рубцевим травленням (Т 1/2 = 4-7 год). Виводиться антибіотик з організму переважно в незмінному вигляді, головним чином, з сечею і жовчю.